Veletrh iKariéra

27-28. 3. 2018 | Kampus Dejvice, Praha | 9:00 - 16:00 hodin

Veletrh iKariéra


Veletrh iKariéra je jedinečná příležitost jak pro studenty a absolventy technických oborů, kteří hledají zaměstnání, tak pro firmy, které hledají nové posily do týmu. Díky tomuto veletrhu máte možnost se seznámit s lidmi ve stejném oboru přímo na akademické půdě ČVUT. Využijte ji a získejte představu o pracovním trhu nebo si rovnou najděte své budoucí uplatnění.

5

FAKULT

Veletrh se koná na FEL, FS, FIT, FA a FSv. Nechybí také budova NTK. Na každé fakultě naleznete firmy z daného oboru.

25

HODIN

doprovodného programu. Přijďte si poslechnout jaké technologie firmy používají či si vyšperkujte životopis fotografii.

196

FIREM

se bude těšit na vaši přízeň buď osobně na veletržním stánku, nebo prostřednictvím našeho Průvodce veletrhem.

Doprovodný program


Přijďte si poslechnout jaké technologie firmy využívají, co je náplní pozic se specializací, nebo jaké možnosti studentům a absolventům zaměstnavatelé nabízí. Prezentace firem jsme pro Vás připravili v budově fakulty elektrotechnické a fakulty strojní (FS/FEL) a v budově fakulty stavební (FSv). Také jsme pro Vás s organizátory nachystali doprovodný program v Národní technické knihovně (NTK).

27.3.2018
Vývojový inženýr SV Tuner a Online
Škoda Auto - Ing. Ondřej Kaloč

‚Infotainment Škoda - Rádiový příjem od antény až k uchu řidiče‘ Koncept 'autorádií' odpovídá vždy aktuálním trendům v oblasti multimédií. Vzhledem k dnešní komplexitě těchto zařízení se však již zavádí nový termín - 'Infotainment'. Přestože uživatele Infotainmentu zaujmou v první řadě jeho nedávno nabyté funkce jako je navigace, zrcadlení obrazovky mobilního telefonu či kontext monitoringu a nastavení vozu, vývoj Infotainmentu nadále probíhá i v oblastech jeho tradičnějších funkcí, jako je příjem rozhlasového vysílání, přehrávání médií či reprodukce zvuku. Právě těmto oblastem je pak věnována připravovaná přednáška se zaměřením na jejich dnešní a budoucí podobu v kontextu praktické části vývoje.

27.3.2018
Why is Procter and Gamble interesting for mechanical or electrical engineer?
Procter & Gamble - Michal Bodo, Jan Doubek

27.3.2018
MBtech
MBTECH BOHEMIA VYVÝJEJ SE S NÁMI {oddělení STIHL (lesní a zahradní technika s ukázkami modelů)}

27.3.2018
Robert Bosch
Exhaust Gas Sensor Engineering Bj - Dr. Berndt Rattay

Overview of development sensors, the tasks @ RBCB (Robert Bosch České Budějovice) and the chance to use sensors also in an non-automotive application. Furthermore presentation of the possibilities to be part of the green future.

28.3.2018
Budoucnost ve Škoda Auto
Škoda Auto

28.3.2018
MBTECH BOHEMIA VYVÝJEJ SE S NÁMI {oddělení LINDE (manipulační technika s ukázkami mini modelů)}
MBtech

27.3.2018
Nastartuj svou kariéru v energetice!
ČEZ Group - Ing. Pavel Šimák a hosté

27.3.2018
Moderní tramvaje Škoda Transportation
Škoda Transportation - Ing. Jiří Vokoun

Představení moderních tramvají značky Škoda. Detailní prezentace jednotlivých systémů tramvaje včetně zmínky, jak se mohou studenti podílet na vývoji našich vozidel již v průběhu studia.

27.3.2018
Jak se učí řídit auta?
Valeo - Ondřej Kozák

Podívejte se s námi pod kapotu vývoje autonomních aut. Dozvíte se, jak probíhá vývoj mechaniky, hardwaru, softwaru, detekčních algoritmů a uživatelských funkcí systému a jak tyto systémy testujeme na autech na našem uzavřeném testovacím polygonu nedaleko Prahy nebo v reálném provozu.

27.3.2018
Úprava vedení s ohledem na dodržení vzdáleností
Vinci

Častým technickým zadáním je úprava stávajícího vedení vzhledem k normovým hodnotám. Důvodem je například výstavba nových objektů, změna norem, nebo změna provozních parametrů samotného vedení. V praxi se přistupuje k různým způsobům řešení, často s velkou dávkou kreativity na straně projektanta.

28.3.2018
Aktuality z české i energetiky
ČEZ Group

28.3.2018
Valeo
Jak se učí řídit auta? - Ondřej Kozák

Podívejte se s námi pod kapotu vývoje autonomních aut. Dozvíte se, jak probíhá vývoj mechaniky, hardwaru, softwaru, detekčních algoritmů a uživatelských funkcí systému a jak tyto systémy testujeme na autech na našem uzavřeném testovacím polygonu nedaleko Prahy nebo v reálném provozu.

27.3.2018
DevOps
Accenture - Jiří Severa

DevOps je IT disciplína, která zefektivňuje průnik aktivit v oblasti vývoje, testu a provozu, se kterými se setkáváme na IT projektech. Budou vám představeny základní principy Continuous Integration a Continuous Delivery pipeline, které se používají v malých IT týmech i v rozsáhlých agilních projektech. Přednášející : Jiří je Technology Manažer s více jak 10letou zkušeností v oblasti systémové integrace se zaměřením na business intelligence v oblastech bankovnictví a pojišťovnictví. V posledních letech pracoval na mezinárodních projektech. Vede Nearshore vývojový tým.

28.3.2018
Bezpečnostní testování chytrých zařízení
Accenture - Filip Štěpánek

Chytrá zařízení jsou součástí každodenního života. Používáme je doma i v práci. Za tímto účelem zpracovávají soukromé informace nás uživatelů, kterým dělají život pohodlnější. Výrobci za účelem ochrany našeho soukromí investují čas i úsilí, aby zabezpečili svá chytrá zařízení a chránili naše soukromí. Accenture Security nabízí služby svým klientům v oblasti testování bezpečnosti a pomáhá jim nalézt a opravit bezpečnostní zranitelnosti v jejich produktech. Během přednášky bude představen průběh bezpečnostního testování chytrých zařízení a budou představeny zkušenosti z oblasti testování těchto produktů. Přednášející: Filip Štěpánek je absolventem FIT ČVUT a v současnosti pracuje jako bezpečnostní architekt ve společnosti Accenture. Je součástí pražského Cyber Fusion Centra, které dodává široké portfolio služeb v oblasti IT bezpečnosti mezinárodním zákazníkům. Filip se zabývá bezpečnostním testováním vestavných systémů, chytrých (smart) zařízení a internetem věcí (IoT). S Filipem se můžete pravidelně setkat na veletrzích pracovních příležitostí, kde rád probírá aktuální trendy z oblasti IT bezpečnosti.