Workshopy

Součástí Veletrhu pracovních příležitostí iKariéra 2017 jsou také workshopy na hard skills. Stejně jako samotný veletrh se budou konat 11. dubna přímo na Fakultě podnikatelské. Oba workshopy jsou přístupné studentům úplně zdarma!

MBtech - Vyvíjej (SE) s námi => ZRUŠENO!

9:00 - 11:30

„Pojď si s námi lámat hlavu, jak navrhnout a vyrobit JEŠTĚRKU!“ Chceš:
  • Vyměnit skripta a nudnou teorii za reálnou praxi?
  • Zažít, jak pracují vývojáři a seznámit se s průběhem reálného projektu jednoho z největších světových výrobců manipulační techniky?
  • Dozvědět se něco o jejím vývoji či výrobě?

Amazon - Den v životě Area managera

12:30 - 15:00

Chceš vědět, co vlastně znamená být oblastním manažérem? Jaké jsou jeho denní úkoly? Přijďte se zeptat jednoho z našich nej! Už jste někdy přemýšleli, jaký je život uvnitř skladu Amazon? Přijďte k nám a využijte jedinečnou příležitost nahlédnout do světa oblastního manažéra. Tato role je klíčová pro všechny operace v Amazon, tento workshop vám ukáže, proč. Oblastní manažer je odpovědný za každodenní operace v jednom ze segmentů od inbound až po outbound (přijímání, ukládání, vybírání, balení, ICQA, překládání a mnoho dalších), spolupracuje s dalšími odděleními a zajišťuje tak hladký tok operací. Chcete vědět, jaké by to bylo provozovat oddělení 20-250 zaměstnanců po skončení studia? Přijďte a vyslechněte si příběh našich oblastních manažerů!

Počet účastníků je omezen, tak neváhej a registruj se!


Naši partneři