Proč se ti vyplatí jít na veletrh?

Pořád se rozhoduješ, jestli jít na náš veletrh? Přečti si o tom nejlepším, co Tě na veletrhu čeká!

KONTAKT S FIRMAMI

Není lepšího způsobu jak se dozvědět o firmě co Tě zajímá, než osobním kontaktem se zaměstnanci firmy. Informuj se o možnostech brigád, práce či o nabídkách témat bakalářské nebo diplomové práce. S osobním kontaktem budeš mít předstih před ostatními.

KARIÉRNÍ PORADENSTVÍ

A jak se vlastně správně na stánku prezentovat? Tady ti nabízíme možnost zkonzultovat své CV, motivák nebo LinkedIn profil přímo s firmami.

SOUTĚŽE O SKVĚLÉ CENY

Během veletrhu na tebe čeká hromada skvělých cen! V hlavní soutěži máš možnost vyhrát XBOX one S, Kindle, projížďku elektromobilem Tesla, speciální edici hry Mafia III nebo mobilní telefon. Pro ty co rádi cestujou máme voucher na letenky v hodnotě 100 eur, tak proč se taky nezapojit? V soutěži na prezentacích vyhraj powerbanky, bluetooth myš, selfie tyč a mnoho dalšího! Každý, kdo na prezentaci přijde, může vyhrát.

PREZENTACE FIREM

20 minut prezentace firmy, ve které se dozvíš víc, než jen to, co si dokážeš sám přečíst i na internetu. Nakoukneš do soukromí firmy. Dozvíš se, co se daný člověk ve firmě naučil, jak se dostal na svou pozici, jak vypadá jeho pracovní den,...

PREZENTACE START-UPŮ

Lákají tě více menší kolektivy a chceš se přímo podílet na vzniku něčeho nového? Pak si nenech ujít prezenatec Start-upů. Na veletrhu jsem jich pro tebe připravili hned 10.

FUN ZONE

Nejzábavnejší součást každého veletrhu od IAESTE! A u nás taky nemůže chybět... Ve venkovní FUN ZONE se těš na BodyZorbing, zajímavé modely aut a to včetně Tesly, ale třeba i zábavný souboj "matchování na kládě".  Víme, že i procházení po veletrhu může být náročné a proto budeš mít možnost se zabořit do sedacích vaků a nabrat síly na další prozkoumávání.