O organizátorech

Kdo jsme?

Jsme členové studentské organizace IAESTE Czech Republic, konkrétně lokálního centra (LC) Brno.
Naším cílem je dávat studentům příležitost k profesnímu i osobnímu růstu a tím přispívat k porozumění mezi národy a rozvoji společnosti.

Co děláme?

Mezinárodní program stáží

Náš hlavní mezinárodní projekt každoročně umožňuje více než 150 studentům a čerstvým absolventům technických oborů českých vysokých škol vycestovat do některé z 80 zemí světa a získat nové praktické zkušenosti ve svém oboru. Podívej se na naše internetové stránky, zaregistruj se a získej placenou pracovní stáž v zahraničí ještě dnes.  

Veletrhy iKariéra

Série šesti veletrhů pracovních příležitostí organizovaná studenty pro studenty. Probíhají v pěti českých městech, pod taktovkou šesti různých lokálních center, všechny se stejným cílem - pomoci studentům technických oborů navázat kontakt s nejlepšími firmami působícími v ČR a nastartovat jejich kariéru.  

Katalog iKariéra

Přehledná nabídka pracovních pozic a stáží ve více než xy firmách pro studenty a absolventy, distribuován v tištěné a elektronické formě.

Diář studenta

Veškerou práci související s IAESTE děláme dobrovolně ve svém volném čase, stejně jako členové ostatních center po celé České republice. Jestli chceš být i Ty součástí organizace, která pomáhá zvyšovat úroveň odborných a jazykových znalostí studentů a uplatnění na trhu práce, neváhej nám napsat.
 

Ve zkratce

  • IAESTE je zkratkou pro The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience.
  • Ročně vysíláme přes 4 000 studentů celosvětově
  • Jsme ve více než 85 zemích světa
jošt a šalina v Brně
 

IAESTE Czech Republic

  • Vysíláme více než 150 lidí každoročně na praxi
  • V IAESTE Czech Republic je více než 120 členů
  • Každoročně jezdíme na více než 10 akcí po celém světě

Zůstaň s námi v kontaktu


A žádná IAESTE akce ti neunikne!