O Veletrhu iKariéra


Chceš si už konečně najít práci v oboru, ale nevíš kde začít? Pak jsi na správném místě. Přijď na veletrh iKariéra a najdi tu pravou. Přes 80 firem, v jeden den, na jednom místě, čeká jen na Tebe!

Přijď a ‘Najdi tu pravou’ práci!Připrav se na firmy s elektronickou verzi brněnského Katalogu iKariéra, ktery tě bude veletrhem provázet:


> Stáhnout PDF (25MB) Katalog iKariéra

88

firem

17

prezentací

4000+

účastníků

Speakers


  • Irena Ošťádalová

    Social business jako kariérní volba

Irena Ošťádalová
Social business jako kariérní volba
Je možné pomáhat a podnikat zároveň? A je možné založit vlastní firmu ještě při studiu? O sociálním podnikání jako o kariérní volbě promluví Irena Ošťádalová, ředitelka Impact Hub Brno, kde se aktuálně chystá šestý ročník akceleračního a vzdělávacího programu Social Impact Award.

Na příkladech konkrétních projektů ukáže, jakou roli na cestě k úspěšnému social businessu může program Social Impact Award sehrát. Na místě bude možné konzultovat svůj nápad, nebo se poradit o přihlášce do programu.

Irena Ošťádalová (Impact Hub Brno)
Irena Ošťádalová je ředitelkou inspirativního coworkingového prostoru Impact Hub Brno (www.hubbrno.cz), který je součástí celosvětové komunity čítající přes 13 000 členů, a manažerkou orchestru Musica Florea. Iris je blázen do umění a vášnivý tvůrce dobré nálady. Smysl jí dává společensky prospěšné podnikání a nejvíc se usmívá, když se daří dobré věci dobrým lidem. Řídí se heslem Tiny Fey: „Whatever the problem – be part of the solution".

Packages


No Packages

Zůstaň s námi v kontaktu


A žádná IAESTE akce ti neunikne!


Kde nás najdete?


Fakulta podnikatelská - Vysoké učení technické v Brně
Kolejní 2906/4
Brno - Technologický park
612 00