sparrow

Stále váhaš? Přečti si o tom nejlepším co Tě na veletrhu čeká!

 

Pořád se rozhoduješ, jestli jít na náš veletrh? Přečti si o tom nejlepším, co Tě na veletrhu čeká!

KONTAKT S FIRMAMI

Není lepšího způsobu jak se dozvědět o firmě co Tě zajímá, než osobním kontaktem se zaměstnanci firmy. Informuj se o možnostech brigád, práce či o nabídkách témat bakalářské nebo diplomové práce. S osobním kontaktem budeš mít předstih před ostatními.

KARIÉRNÍ PORADENSTVÍ

A jak se vlastně správně na stánku prezentovat? Zastav se u stánku ICV, kde ti poradí. Taky tady nabízíme možnost zkonzultovat své CV, motivák nebo LinkedIn profil přímo na stánku s firmami. Bojíš se mluvit anglicky? Přijď si rozvázat jazyk na pohovoru nanečisto s členy IAESTE v angličtině!

WORKSHOPY

Letos máme připravené 2 workshopy. Pro strojaře od firmy MBTech: „Pojď si s námi zahrát na: Vývojáře, Konstruktéra, Výpočtáře“. Ve druhém, který je pro všechny obory, s názvem „Day in the Life of an Area Manager” si budeš moct procvičit angličtinu s firmou Amazon.

SOUTĚŽE O SKVĚLÉ CENY

3 soutěže a hromada skvělých cen! V hlavní soutěži máš možnost vyhrát Huawei MediaPad T1 8.0 od T-mobile, 50l bečku, projížďku elektromobilem Tesla, předprodejní vouchery na hru Mafia III nebo létající dron.

V soutěži na prezentacích vyhraj powerbanky, bluetooth myš, selfie tyč a mnoho dalšího! Každý, kdo na prezentaci přijde, může vyhrát.
Poslední soutěž s iKariéra.cz se bude losovat dva dny po veletrhu a výhrou jsou slevy na programy Work & Travel USA.

PREZENTACE FIREM

25 minut prezentace firmy, ve které se dozvíš víc, než jen to, co si dokážeš sám přečíst i na internetu. Nakoukneš do soukromí firmy. Dozvíš se, co se daný člověk ve firmě naučil, jak se dostal na svou pozici, jak vypadá jeho pracovní den,…

FUN ZONE

Nejzábavnejší součást každého veletrhu od IAESTE! A u nás taky nemůže chybět… Ve venkovní FUN ZONE se těš na BodyZorbing, Slack Line nebo simulátor formule. Ve vnitřní FUN ZONE si určitě vyzkoušej herní konzole 2K Czech, firmy, k jejíž produkci patří například hra Mafia. I u nás dbáme na pohodlí pro naše návštěvníky a proto pro chvilku pohodlí můžeš navštívit CHILL OUT ZONE. Zaboř se do sedacích vaků a naber síly na další prozkoumávání veletrhu.

 

Solidní CV je naprostý základ, zanechá v personalistovi první důležitý dojem, který už nemusíte mít možnost nikdy změnit. POZOR! Prvním posouzením ANO/NE stráví personalista v průměru 6 sekund! Proto musí být Vaše CV jasné, stručné a přehledné. Váš životopis musí na první pohled zaujmout personalistu tak, Pokračovat ve čtení